Jak zarezerwować wypoczynek dla dziecka

1. 

Rezerwację można dokonać:

  • Korzystając z systemu rezerwacyjnego na naszej stronie internetowej.

  • Drogą e-mail:  biuro@unitur.pl

  • Telefonicznie:  58 344 66 55

  • Osobiście w siedzibie naszego biura w Gdańsku, Al. Hallera 14.

2.

Na podany podczas dokonywania rezerwacji adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Po weryfikacji danych prześlemy niezbędne dokumenty (m.in.: umowę-zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa oraz kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku).

3.

W terminie 7 dni od dokonania rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki. Jej wysokość oraz numer konta podane będą na umowie oraz na potwierdzeniu rezerwacji (zwyczajowo jest to ok. 20-30 % ceny usługi). Rozliczenie pozostałej części należności do 30 dni przed wyjazdem.

4.

Najpóźniej dwa tygodnie przed wyjazdem musimy otrzymać od Państwa oryginał karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. Kuratorium Oświaty (na chwilę obecną) nie akceptuje skanu tego dokumentu.

5.

Nie później jak dwa tygodnie przed wyjazdem otrzymają Państwo od nas szczegółowe informacje m.in.: dokładne miejsce i godzinę wyjazdu, telefon kontaktowy do kierownika wypoczynku, sugestie i uwagi dotyczące bagażu oraz ważne wskazówki. Ponadto prześlemy i poprosimy o wypełnienie oraz dostarczenie na zbiórkę niezbędnych regulaminów i oświadczeń: oświadczenie o podawaniu leków oraz regulamin kolonii-obozu.

 

Porady dla rodziców

Co o nas mówią?

Dlaczego warto nam zaufać?

Biuro Turystyki Unitur

      

Godziny pracy biura:

poniedziałek - piątek   

08:00 - 16:00

 

 

Skontaktuj się z nami

e-mail: biuro@unitur.pl

tel.: 583 44 66 55